۵ خوراکی مفید برای افزایش میل جنسی زنان

برای ویاگرا و افزایش میل جنسی زنان، مکمل های دارویی بی شماری وجود دارند، ولی اکثر آن ها دارای عوارض جانبی سرگیجه، خواب آلودگی و تهوع  هستند. در ادامه ی مطلب چند ماده  غذایی ویاگرا برای زنان معرفی می کنیم که علاوه بر طبیعی و سالم بودن، بدون عوارض اند.

۱-اسفناج

اسفناج علاوه بر این که موجب بهبود روحیه و خلق و خوی می شود، گردش خون را نیز بهبود می بخشد. سرشار از منیزیم است، ماده ای که موجب کاهش التهاب در عروق خونی، و افزایش گردش خون، می شود.

۲- چای سبز

چای سبز غنی از موادی است که توسط سرعت بخشیدن به عملکرد کبد، باعث می شوند که چربی های شکم به انرژی تبدیل شوند. به علاوه، این مواد با بهبود گردش خون به اندام های تحتانی، موجب افزایش میل جنسی می شوند. مواد موجود در چای سبز موجب تخریب رادیکال های آزاد شده، که باعث آسیب رسانی به رگ های خونی می شوند. همچنین این مواد موجب ترشح اکسید نیتریک می شوند که با افزایش اندازه ی رگ های خونی، باعث بهبود گردش خون می شوند.

۳- مواد غذایی حاوی آهن

اگر به علت خستگی و بی حوصلگی میل جنسی شما کم شده ممکن است هشداری بر کمبود آهن باشد. این امر مشکل بسیاری از زوج هاست. سعی کنید از غذاهای حاوی آهن، برای جبران کم خونی خود استفاده کنید تا بدنی سالم تر و قوی تر داشته و در نتیجه در روابط زناشویی خود بهبود ایجاد کنید.
اگر دارنده گروه خون O هستید، برای جبران کمبود آهن سعی کنید از انواع گوشت استفاده کنید. در غیر این صورت بر اساس گروه خونی خود، بهترین غذاهای حاوی آهن را برای خود انتخاب کنید.

۴- قهوه

طبق تحقیقات اخیر مشخص شده زنانی که قهوه مصرف می کنند، در روابط جنسی خود موفق ترند و میل بیشتری دارند.

 ۵- شکلات تلخ

شکلات تلخ حاوی فلاونوئیدها است، که موجب کاهش استرس و تسکین رگ های خونی می شوند، و موجب رسیدن خون به همه ی اندام ها می شوند. این مواد همچنین موجب کاهش چربی های بدن می شوند. البته دقت کنید که از شکلات تلخ خالص استفاده کنید، و همچنین در مصرف آن زیاده روی نکنید.

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام