مسابقه هفته – شماره ۱۶

مسابقه هفته مجله اینترنتی نت سام هر هفته به سه نفر از کسانی که پاسخ مسابقه را به صورت صحیح ارسال کرده باشند به قید قرعه شارژ سیم کارتهای اعتباری هدیه می دهد. دوستانی که در مسابقه مجله برنده می شوند از طرف مجله نت سام  ایمیلی را حاوی درخواست نوع شارژ (اعتبار) برای نوع خط (ایرانسل,همراه اول, رایتل و تالیا) دریافت میکنند، و پس از پاسخ به آن کد اعتبار هدیه به صورت ایمیل برایشان ارسال میشود. تا برای خود و یا دیگران بتوانند استفاده نمایند. پس لطفاً در هنگام شرکت در مسابقه ایمیل خود را به صورت صحیح وارد نمائید.

پاسخ مسابقه ویژه نوروزی
۱۵-match2
نوار کاست

نتایج مسابقه ویژه نوروزی

تعداد کل شرکت کنندگان ۷۱۵ نفر
تعداد پاسخ های صحیح ۴۳۳ نفر

برندگان این مسابقه

فریبا عبدی (برنده تبلت لنوو)
 بهمن تالشی فر (برنده ۱ میلیون ریال نقد)
 رزاق پرتوی (برنده ۵۰۰ هزار ریال نقد)

برای برنده ها

دوستانی که در مسابقه ویژه نورورزی مجله اینترنتی نت سام برنده شدند و اسامی آنها در این صفحه درج می شود از طرف نت سام ایمیلی را حاوی درخواست اطلاعات فردی و تماس دریافت میکنند، و پس از پاسخ به آن با آنها تماس گرفته شده و نحوه ارسال جایزه به آنها اطلاع داده خواهد شد. توجه داشته باشید که مجله نت سام توسط آدرس ایمیل mag@netsam.ir با برندگان تماس میگیرد و هیچگونه هزینه ای بابت دریافت جایزه مطالبه نخواهد کرد. پس از اعلام نتایج حتماً صندوق ایمیل خود را چک بفرمائید. در صورت عدم دریافت ایمیل مجله در Inbox لطفاً پوشه Spam و یا Bulk را نیز چک کنید. نکته قابل اهمیت دیگر اینکه برندگانی که ایمیل مجله را دریافت میکنند معمولاً ۷۲ساعت فرصت خواهند داشت تا اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال نمایند. با تشکر از همکاری شما.

مسابقه شماره ۱۶

تصویر زیر قسمتی از چهره یکی از هنرمندان کشور است او را شناسایی کنید و پاسخهای خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمائید. پاسخ صحیح و برنده خوش شانس در شماره هفته بعد اعلام میشود.

مسابقه شماره ۱۶
۱۶-match1
+ روی عکس کلیک کنید

فرم شرکت در مسابقه

مهلت شرکت در مسابقه به اتمام رسیده است. لطفاً در مسابقه شماره بعدی شرکت کنید.

هر یک از شما دوستان عزیز و همراهان مجله اینترنتی نت سام تنها یکبار مجاز به شرکت در مسابقه خواهید بود و اسامی  و ایمیلهای تکراری از دور مسابقه خارج خواهند شد. همچنین مهلت شرکت در مسابقه تا پایان روز پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۱/۲۶ میباشد و بدیهی است پس از آن هیچ پاسخی مورد قبول نخواهد بود.

جایزه بیشتر

شما میتوانید برای آن که شانس خود را برای دریافت جایزه شارژ سیم کارتهای اعتباری افزایش دهید؛ صفحه اینستاگرام مجله اینترنتی نت سام را دنبال کنید و اگر دوست داشتید در آن فعال باشید، هر هفته به قید قرعه، از بین افرادی که در صفحه اینساگرام مجله فعال بوده و یا آن را دنبال میکنند نیز، یکنفر برنده انتخاب خواهد شد.

insta-banner

صفحه اینستاگرام مجله نت سام

اجرا: مجله اینترنتی نت سام