فال هفته – ۲۹ خرداد تا ۴ تیر ماه ۱۳۹۵

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

شما بسیار اجتماعی هستید و افکار خلاقانه خود را با دوستان، خانواده و همسایه ها شریک میشوید و میتوانید برای رسیدن به هدف ، تیمی تشکیل دهید و در صدر قرار بگیرید. به اطرافیان بیشتر از آنچه که هستند اعتماد کنید! دیدگاه خود را کاملا واضح بیان کنید تا دیگران کاملا متوجه خط مشی ها بشوند. به یک دوست صمیمی خود خیلی فکر می کنید ؛ می توانید قرار ملاقاتی با او بگذارید چون زمان آن رسیده که احساسات خود را برای یکدیگر بیان کنید.

اردیبهشت

یک مرحله از زندگی شما در حال بازسازی است ؛ برای پیشبرد اهداف خود باید برنامه ریزی بهتری داشته باشید . باید بدانید چه هدفی را دنبال میکنید؟ باید غرور خود را کنار بگذارید و از دیگران کمک بگیرید ؛ ایشان نیز برای کمک به شما مشتاق هستند. مشکل اینجاست که اخیرا نسبت به اطرافیان خود منصف نبوده اید! صداقت به شما عشق را بر می گرداند و بیشتر از آنچه که باید ، شما را حمایت خواهند نمود.

خرداد

میتوانید در این هفته حضور خود را ابراز نموده و افکار خود را بیان کنید و قادر خواهید بود برای راه اندازی یک پروژه ، تیمی را سرپرستی کنید. اگر مسیر حرکت را درست نمی بینید، میتوانید آن را تغییر دهید ؛ تا هفته آینده باید این تیم را هدایت کنید ؛ به زودی خیلی از شرایط برای شما بهتر از قبل خواهد شد.

تیر

دائما در حال رویاپردازی هستید ؛ سعی کنید بیشتر افکارتان را بنویسید. باید با دقت بیشتری رانندگی کنید و برای دست برداشتن از خیالبافی ها برای خود برنامه ریزی کنید. در این هفته گرم ، با دوستان قرار مهمانی ، کافی شاپ و گردش بگذارید ؛ منتظر تماس آنها نباشید و خودتان پیشنهاد این برنامه ها را بدهید ؛ قدم زدن با یک دوست می تواند به شما کمک زیادی بکند.

مرداد

بدون عشق زندگی خالی خواهد بود ؛ اگر اخیرا در روابط عاطفی دچار مشکل و نا امیدی شده اید، باید یک درس بزرگ برای زندگی عشقی آینده خود بگیرید. اگر به تازگی با شخصی رابطه برقرار کرده اید، باید بیشتر مراقب رفتارهای خود باشید و از تجربیات قبلی درس بگیرید. در این هفته سعی کنید راهی برای بیان افکارتان بیابید ؛ هنر، موزیک و گرافیک می تواند برای ابراز خلاقیت های شما مناسب باشند.

شهریور

لیست برنامه های خود را در این هفته تغییر دهید ؛ شرکت در یک کلاس خاص میتواند برای شما خوب باشد. با اینکه از فخرفروشی متنفر هستید، ولی باید در این هفته کمی با سیاست بیشتری رفتار کنید. پیشنهاد یک بزرگتر میتواند فوق العاده موثر باشد، باید در این هفته با او صحبت نمائید ؛ همچنین برای کم کردن استرس ، باید به ورزش بپردازید.

مهر

در این هفته خیلی از حقایق را کشف می کنید و نیازها و خواسته های خود را خیلی رک و صریح بیان مینمائید. سعی کنید گرایش به سمت درستکاری داشته باشید ؛ در این هفته نوشتن و یا منتشر کردن پروژه ها به مرحله عمل نمی رسند. نمی خواهید پول بیشتر داشته باشید؟ می توانید از طریق کلاس فشرده مهارت لازم را کسب کنید ؛ در این هفته گرم ، روابط شما با کسی که دوستش دارید بهتر میشود.

آبان

انرژی خود را با مهارت کنترل کنید ؛ اطرافیان به شما معتاد هستند پس با اطرافیان و دوستانتان بیشتر رابطه برقرار کنید.یک رابطه معنوی و عمیق در حال شکل گیری است اما شما کمی آسیب پذیر به نظر می رسید. در این هفته پول قابل ملاحظه ای در راه است! برنامه ریزی ورزش را فراموش نکنید ؛ سه روز ورزش در هفته روحیه شما را بالا برده و به تغذیه شما هم کمک میکند.

آذر

این هفته زمان خالی نخواهید داشت و سرتان حسابی شلوغ خوهد بود ؛ برای خارج شدن از روال عادی زندگی باید بیشتر مسافرت کنید، مسافرتهای یکروزه و یا تعطیلات آخر هفته. باید در یک مکان عمومی برای کسی که دوستش دارید، جشنی ترتیب دهید ؛ باید در این هفته از یک کار خسته کننده خلاص شوید. در این هفته میتوانید نامزد کنید، نوشته ها را کامل کنید، خانه ای اجاره کنید و یا حتی از کسی که نمی خواهید جدا شوید ؛ باید کاملا نسبت به انتخابهای خود برای ازدواج دقیق باشید و هرگز بر روی عشق و ازدواج شرط بندی نکنید!

دی

در این هفته گرم ، اوضاع مالی خیلی بهتر از همیشه خواهد شد و برای سرمایه گذاری ، تعویض منزل و یا پروژه های بزرگ به پول بزرگی دست میابید. راه حل های خلاقانه در گرو افکار شما هستند ؛ برای پیشرفت کار به لیاقت کافی و مدیریت زمان نیاز مبرم دارید.

بهمن

در این هفته رهبری پروژه ای را بر عهده بگیرید. در این هفته برای یک پیروزی و موفقیت جشن خواهید گرفت ؛ سعی کنید زیاد به اطرافیان اطمینان نکنید. با شجاعت پیش بروید و سکان کشتی رندگی خود را به دست بگیرید و بدانید که حتما موفقیت با شماست.

اسفند

این هفته موفق خواهید شد از موانع عبور کنید و در این زمان خواهید توانست از الگوهای منسوخ فکری خود دست کشیده و جدید شوید! از طریق روزنامه، بحث و یا کار خواهید توانست راهنمایی های لازم را کسب کرده و در تاریکی بدرخشید! باید برای موارد دیگر وارد مذاکره شوید ؛ در این هفته گرم ، برای آشپزی، باغبانی، دکوراسیون و فنگ شوی وقت بگذارید.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام