فال هفته – ۱۳ تا ۱۹ خرداد ماه ۱۳۹۶

هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آنها نقوش درهم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می‌دادند. آنها مشاهده می‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می‌دهد. آنها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می‌کنند و آنها را ستاره‌های مهاجر یا سیاره‌ها نامیدند. و آنها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصربه‌فرد چه معنا و مفهومی برای آنها می‌تواند داشته باشد. بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینیبه وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می‌تواند آینده را پیشگویی کند.

چرخش ستارگان را در هفته آینده ببینید …

فروردین

رسیدن به جایی که می خوای پر دردسر است ولی غیرممکن نیست. مشکل اینه که تمرکز کافی یا برنامه ریزی بلند مدت از مهارت های تو نیست و اگر لازمه موفق بشی باید توی اینکار کمی پیشرفت کنی. اگر فکر می کنی برای موفقیت در این دوره دیر شده، اشتباه می کنی. نتیجه چیزی که توش هستی بهتر از اونی خواهد بود که حدس می زنی. یک نفر با جدیت داره به تو نگاه می کنه و خیلی کارهات رو زیر نظر داره و این به نفع تو است. در صورتی که از کسی چیزی می خوای مستقیم درخواست کن. دست دست کردن فقط کارها رو سخت تر می کنه. در مسائل عشقی شرایط پیچیده ای حاکمه. وضعیتی که معمولاً آدم ها سعی می کنن ازش فرار کنن. ممکنه در محیطی که معمولا برای عشق و عاشقی نیست یک علاقه شکل گرفته باشه و این کارها رو سخت خواهد کرد. در صورتی که می خوای آدم جدیدی رو ببینی پیشنهاد می کنم روز چهارشنبه که ونوس درست بالای سرت قرار می گیره اینکار رو استارت بزنی تا بالاترین احتمال موفقیت رو داشته باشیم. حرص نخور چون منبع حرص گذرا است!

اردیبهشت

درسته که سلیقه خاصی داری و معمولا آدم مورد نظرت رو سخت می پسندی، ولی این هفته شانس های زیادی پیش روت خواهد بود. سیاره کلیدی رابطه و عشق یعنی ونوس و همچنین نپتون که بالا برنده شانس است در کنار هم هستن و لذت های خوبی رو تجربه خواهی کرد. کمی با خودت وقت بگذرون و ایده آلت رو کشف کن و بعد با فکرش به خواب برو. اینطوری مغزت غرق لذت می شه و بعدا با دیدن موردی مشابه، این لذت تکرار می شه و شجاعتت بیشتر. این نکته هم مهمه ذکر بشه که تا چند روز آینده (سه شنبه) ونوس از سکتور تو خارج می شه و احتمالا جرقه پر انرژی عاشقانه بسیار پایین میاد. در صورتی که بعد از سه شنبه با کسی قرار گذاشتی یا دوستی جدیدی شروع کردی یا دوستی قدیمی رو دیدی، سعی نکن هیجان بیش از حدی تولید کنی و به کم قانع باش تا عشق از مسیرش منحرف نشه. یک اتفاق نادر منتظر توئه که به لب هات خنده بیاره.

خرداد

درسته که ممکنه کمی احساس کسلی، خستگی یا بی علاقگی بکنی ولی بازی در حال تغییره و ادامه چندان نخواهد داشت. بودن در رابطه ای که دائم باید توش از خودت مایه بذاری بدون اینکه انرژی متقابلی از طرفت دریافت کنی، درست نیست. شاید پایین بودن این روزها ناشی از چنین چیزی است و اگر اینطوره و مشغول چیزی هست که اونقدر که براش انرژی میذاری به تو برنمی گردونه، به این شرایط ادامه نده. روز چهارشنبه پلوتو در دورترین فاصله منظومه شمسی است و انتظار میره کمترین مقاومت در مقابل هر پیشهادی که بدی صورت بگیره. روز پنجشنبه ونوس وارد سکتور عشق تو میشه و تا هفده روز همونجا می مونه. به عبارت دقیقتر، تو تنها کسی هستی که ونوس مدتها قبل از روز عشاق به خونه اش می رسه و تا چند روز بعد از این روز هم همونجا می مونه. در این فرصت هر چیزی که شروع بشه پایدار خواهد بود پس اگر کسی در انتظار است، می تونی در این مدت بهش جواب مثبت رو بدی.

تیر

در مورد یک کار جدید هیجان داری یا هیجان زده خواهی شد. حتی ممکنه بهت شغلی رو پیشنهاد بدن که منتظرش بوده ای. فراموش نکن که همیشه هر تغییری با خودش استرس به همراه داره و خطری که به طور خاص متولد این ماه رو تهدید می کنه اینه که به خاطر استرس یا ترس از بلد نبودن چیزی، کل ماجرا رو کنار بذاره و سراغ زمین های تازه نره. اینکه چیزی رو از قبل بلد نیستی ولی مجبوری سراغش بری معنی اش اینه که فرصت رشد و یاد گرفتن چیزهای جدید برات بازه. یک دوستی ساده در این هفته به سمت عشق حرکت خواهد کرد و دو هفته ای هم هست که یک بدگویی یا شایعه پشت سرت جریان داره که نباید خیلی بهش اهمیت بدی چون خودش می گذره. در صورتی که با کسی در رابطه هستی حواست باشه که نه دوری زیاد خوبه نه هر لحظه با هم بودن، آدم ها به فضای تنفس نیاز دارن پس مواظب باش کسی در رابطه احساس خفگی نکنه.

مرداد

کارهایی که پیش از این قول داده ای یا تعهداتی که کرده ای یا کارهایی که روی دوشت افتاده، باعث شده این چند وقت به اندازه کافی از زندگی لذت نبری یا به چیزهایی که دوست داری نرسی. باید این مساله رو حل کنی تا بتونی در چند ماه آینده از زندگی لذت ببری. خبری توی راهه که باعث تعجبت می شه و نسبتا با چیزی که فکرش رو می کردی متفاوته. اگر مشغول کار خیلی مهم یا بزرگی هستی پیشنهاد میکنم چند قدم آخر رو محکم تر از قبل برداری چون در موفقیت نهایی تاثیر بسزایی خواهد داشت. اگر مانعی جلوی راهت رو گرفته با همه قدرت حرکت کن و بهش ضربه محکمی بزن که به کنار پرت بشه. این هفته، هفته کنار اومدن و مهربان موندن نیست. روز یکشنبه یعنی همین فردا یک قدم صحیح می تونه آینده رو تغییر بده پس اگر چیزی به ذهنت رسیده، سریع عملی اش کن و از عواقبش نترس. انجام ندادن کارها بدتر از انجام دادن اونها است.

شهریور

دوستان و آشنایان چیزی رو سخت می کنن. دوست داری کاری رو انجام بدی ولی انگار مقاومت در مقابلش زیاده و حتی این کار با شرایطی که الان توش هستی جور نیست. متاسفانه تغییر به سرعت اتفاق نمی افته و باید کمی صبورتر باشی و برای رسیدن به چیزی که می خوای برنامه ریزی کنی. حرف زدن کاری از پیش نمی بره پس عمل کن… قدم به قدم و آروم. پولی که مدتی است قراره بهت برسه تو راهه و به زودی وضع مالی بهتر خواهد شد. این هفته توانایی عجیبی پیدا می کنی در افشا کردن احساساتت به کسی که دوستش داری و باید مواظب باشی که در اینکار بیش از حد پیش نری. جمعه روز شفافیت است و خوبه اگر تبدیلش کنی به جمع بندی از تمام حرف هایی که می خوای بزنی، بخصوص در مباحث پولی و اداری یا چنین چیزی. آسایش در پیشه به شرطی که بتونی تا جمعه چند قدم کوچیک رو برداری.

مهر

دقت کن که ساختن و پیش بردن چیزها اگر به اندازه کافی عملیاتی نباشه فایده نداره… درسته که شاید آدم در ابتدای یک پروژه هیجان زده باشه ولی مشاوره با بقیه باعث میشه به شکل معقولتری بتونیم در مورد اهمیت کارها تصمیم گیری کنیم. در این سه شنبه تا پنجشنبه نظر خواستن از یک آدم بزرگتر یا با تجربه تر در موردی شدیداً توصیه میشه و ممکنه کلا نظرت رو نسبت به موضوع روشن کنه و باعث بشه به تصمیم نهایی ات برسی. آماده باش که از سه شنبه به بعد (تا دوشنبه هفته دیگه) قراره زندگی عاطفی / عشقی دچار یک دوپینگ بشه. همه چیز عمیق تر حس خواهد شد و هر حرفی تاثیر دو پندانی خواهد داشت. اعتماد به نفس بالاتر بهت کمک می کنه جذابتر باشی. اگر دنبال دوستی با فرد خاصی هستی، یک نشونه کوچیک بهش بده و بعد کنار بکش تا خودش جلو بیاد. قدرت هیپنوتیزم هر کسی رو داری پس ازش متعهدانه استفاده کن!

آبان

شناختی که از دنیا داری داره تغییر می کنه. این ممکنه به خاطر اتفاقات جدید باشه یا کسب تجربه یا هر دو. نگران این تغییر نباش چون معنی اش پخته تر شدن است و آمادگی برای مواجهه با دنیای واقعی. در این هفته چیزی از گذشته به تو فشار می یاره و تعجب می کنی که چطوری زمانی این چیز اینقدر می تونست خوشحالت کنه اما حالا به نظرم از جذابیتش اینقدر کاسته شده. این رو بدون که حتی اگر ناراحتی هایی در این هفته در راه باشن، در نهایت هوای پاکی به رو به تو سرازیر شده و انرژی های مثبتی که از یکی از دوستانت بهت می رسه، هفته خوبی رو رقم خواهد زد. اگر در رابطه هستی یکی از دو روز آخر هفته با دخالت یک آدم ممکنه کمی مشکل زا بشه. برای جلوگیری از این اتفاق با کسی بحث نکن و جزئیات کارهات رو هم به همه اطلاع نده. خصوصی موندن یک چیزهایی باعث شادتر موندن بقیه چیزها میشه.

آذر

رازهایی هست که هنوز به کسی نگفتی و چیزهایی در پشت ابرها دیده می شن که از دیده ها پنهان شدن. اگر فکر می کنی باید زیر قولی که دادی بزنی یا چیزی که قرار بوده انجام بدی رو بیخیال بشی، بهتره در موردش گفتگو کنی. روز سه شنبه یک نوسان در انرژی اورانوس باعث درد یا رنج میشه که ممکنه تا پنج شنبه طول بکشه. چیزها به سمت توازن حرکت خواهند کرد و در مورد شلوغی های زندگی جای نگرانی نیست. اگر در حال فکر در مورد یک نفر هستی که در گذشته وجود داشته و الان دوباره سایه اش روی زندگی اش افتاده، بهتره که پیش از تصمیم گرفتن به این فکر کنی که قبلاً چی شد که جدا شدین و اشتباه قبلی رو تکرار نکنی. یک راهنما، پیشنهاد خوبی بهت می ده و اگر بهش گوشی کنی خوشحالی بزرگی به بار خواهد آورد. روز پنجشنبه رو جدی بگیر چون اتفاقات خوبی منتظرت هستن.

دی

درسته که دلایل خوبی در دست هست که باعث بشه در مورد مسائل مالی فکر کنی یا درگیرشون باشی، امام همه چیز به خیر و خوشی پیش خواهد رفت و راحتی نزدیکه. در صورتی که داری تصمیمی می گیری اونی رو انتخاب کن که به قلبت نزدیکتره و از رد کردن عقل ترس نداشته باش. ونوس در کنار مشتری است و انتخاب هایی که به قلب مرتبط باشن در این هفته شانس بالاتری برای پیروزی دارن. ناراحتی این هفته در اینه که ظاهراً پارتنر یا آدمی نزدیک از چیزی که تو بهش علاقمندی دفاع نمی کنه یا جایی پشتت رو به اندازه کافی نمی گیره یا چنین چیزی. در صورتی که این شرایط پیش اومد حتما صحبت کن و خواسته هات رو بگو ولی بحث رو کش نده چون با بودن مریخ در خونه دوم گفتگو، حرف زدن خوبه ولی ادامه دادنش باعث بهتر شدن شرایط نمی شه. تعادل برقرار کردن بین عشق و کار / درس مهمترین فاکتوری است که باید بهش دست پیدا کنی و دقت کن که یکیش جای رشد اون یکی رو تنگ نکنه.

بهمن

وقت رقص فرا رسیده! عجیبه که چرا اینقدر متولد این ماه در این هفته زیبا به نظر می رسه ولی دلیلش رو خودش می دونه، برای اینکه همیشه زیباست و آدم زیبایی که به خودش اعتماد به نفس داشته باشه و مثل خودش رفتار کنه، به دید بقیه فوق العاده جذاب به نظر خواهد رسید. به عنوان یک متولد ماه بهمن، حالا که اورانوس، ونوس و مریخ همه در خونه های مهم تو قرار گرفتن از فرصت استفاده کن و دست به چیزی بزن که مدتی بوده بهش فکر می کردی یا اصولاً در جای جدیدی قرار بگیر که آدم ها فرصت دیدن پر از هیجان تو رو داشته باشن. به نظر می رسه چیزی رو تولید کرده ای یا نوشته ای یا برنامه ریخته ای یا ساخته ای که هنوز به کسی نشون ندادی. این هفته حتماً بقیه رو در فکر جدیدت شریک کن و اگر به اندازه خودت هیجان نشان ندادن بدون که باید به حرفشون دقیق گوش بدی چون اینها آدم هایی هستن که می تونن ایده ات رو پخته کنن. یکی از بعدازظهرهای یکشنبه تا چهارشنبه با یک نفر چشم تو چشم می شی که تا مدت ها توی فکر هم می مونین.

اسفند

اگر بقیه جلوی رسیدن تو به آرزویی رو گرفته اند یا انرژی یا منابعی که برای پیش رفتن در هدفت لازمه رو به تو نمی دن ازشون دلخور نباش. تو به این منابع خواهی رسید و پروژه ات پیش خواهد رفت. بزرگترین سیاره منظومه شمسی در خونه اول نقشه های طولانی مدت تو است و شکی نیست که هر چیزی در این هفته روش تمرکز کنی به موفقیت می رسه. یک شیر باید شجاع باشه و وارد بیشه های جدید بشه تا بتونه شکارهای جدید بکنه. اگر فکر کنی مدتی است به خودت نرسیدی این هفته وقت مناسی برای اینکاره. خرید، تغییر تیپ، تغییر آرایش یا حتی رنگ مو ممکنه گزینه ای بسیار مفید برای تجدید زندگی باشه. جمعه مشکلاتی در گفتگو دیده میشه و اگر حرف عمیقی رو شروع کنی احتمالاً به نتیجه نمی رسی. در صورتی که فکر رمانتیکی در ذهن داری، قبل از مطرح کردنش فکر کن ببین طرفت برای مشارکت توی اون آمادگی نسبی داره یا نه. بی گدار به آب نزن چون ممکنه حریفت رو فراری بدی.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام