درباره ما

دانش

درحال حاضر

UI / UX طراحی

۱۳۹۳

سفارشی سازی پوسته و افزونه

۱۳۹۱

طراحی گرافیکی و چاپ

مهارت ها

Photoshop ۸۴%
Illustrator ۷۱%
WordPress ۸۹%
PHP / MySQL ۶۵%
Javascript / AJAX ۵۰%
Html & CSS ۸۵%

شبکه های اجتماعی

تجربه

۱۳۸۹ - تا کنون

آشنایی با نت سام

فناوری اطلاعات نت سام در سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه خدمات متمایز در عرصه وب و بازاریابی اینترنتی پا به عرصه فعالیت تجاری نهاد و در سال ۱۳۹۱ به طور تخصصی فعالیت خود را در طراحی سایت و خدمات وابسته متمرکز ساخت. هم اکنون با کسب تجربه موفق در عرصه اینترنت و با بهره گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان فن آوری اطلاعات قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و راهکار هایی جامع و متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.

چشم انداز

طرح نو و خدمات جامع، دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی نت سام در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام‌گرفته‌است برای این مجموعه تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته‌است. تمرکز نت سام به عنوان یک گروه کاملا تخصصی معطوف به پیاده سازی وب سایت های تجاری، صنعتی، اداری، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می باشد.

طراحی آزاد

همکاری به صورت آزاد (فریلنس) با پروژه های داخلی و خارجی در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت و نرم افزار های تحت وب، و همچنین پیاده سازی، توسعه و ارائه راهکارهای کاربری در زمینه پروژه های تحت وردپرس از جدیدترین فعالیت های نت سام است؛ که در قالب کارگروه به مجموعه های معتبر در همین زمینه ارائه می شود.

گروه متخصص

گروه مهندسی پژوهشی نت سام بر اساس توان نیرو های متخصص و با تجربه خود تشکیل و در راستای پیشبرد اهداف تجاری – تبلیغاتی مشتریان، به روز و ماهر است.

طراحی و برنامه نویسی

بازاریابی و مشاوره
sales@netsam.ir

دامنه و میزبانی

تحلیل، طراحی و برنامه نویسی
web@netsam.ir

پشتیبانی و نگهداری

پشتیبانی و نگهداری سرویس
support@netsam.ir

ارتباط اینترنت قطع می باشد