تبدیل عکس های ساده به آثار هنری و بسیار جذاب

اپلیکیشن موبایل Prisma پدیده‌ی جدید دنیای مجازی و گوشی‌های اندروید و آیفون است که تصاویر ساده‌ی شما را به آثار هنری شگفت انگیزی تبدیل می‌کند که احتمالا در چند روز اخیر نمونه‌های آن را در اینستاگرام و شبکه‌های مشابه مشاهده کرده‌اید.

Prisma را به جرات می‌توان یکی از جالب‌ترین اپلیکیشن‌های تاریخ گوشی‌های موبایل دانست که نتیجه‌ی خروجی آن کاملا شایسته‌ی عنوان “اثر هنری” است و عکس‌های ساده‌ی شما را طوری به طراحی‌های جذاب تبدیل می‌کند که در اکثر مواقع باور این موضوع که نتیجه‌ی خروجی، کار دست یک نقاش نیست را بسیار دشوار می‌کند. این برنامه در ابتدا تنها برای گوشی‌های آیفون منتشر شده بود که احتمالا در این مدت نمونه‌های آن را بارها و بارها در شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام مشاهده کرده‌اید. سرانجام چند روز پیش نسخه‌ی اندرویدی این برنامه نیز منتشر شد و هم اکنون کاربران گوشی‌های اندروید نیز قادر به استفاده از این اپلیکیشن فوق‌العاده هستند. خوشبختانه و برخلاف تصمیم غیرحرفه‌ای MSQRD که حتی هنوز هم تمام افکت‌های موجود در نسخه‌ی آیفون را به اندروید نیاورده است، در Prisma از همین نسخه‌ی ابتدایی شاهد تمام فیلترهای موجود در برنامه هستیم.

از نحوه‌ی اجرا و اعمال افکت‌ها که بگذریم باید اعتراف کرد که Prisma می‌تواند لقب بهترین و حرفه‌ای‌ترین ویرایش کننده‌ی تصویر را به خود اختصاص دهد. همانطور که در نمونه عکس‌های بالا مشاهده می‌کنید نتایج خروجی این اپلیکیشن به هیچ وجه قابل قیاس با اپلیکیشن‌های دیگر نیست و همانقدر که Snapchat و MSQRD در بخش ویدیو غوغا کردند، Prisma در زمینه‌ی تصاویر موفقیت کسب کرده است. جالب است که اپلیکیشن‌ها به سمت حرفه‌ای شدن در حال پیشرفت هستند و شاید چند سال پیش تصور اپلیکیشن‌هایی همچون SnapChat (افکت‌های ویدیویی آن) و Prisma نیز غیرممکن بود.

نکته: با توجه به نظرات کاربران دلیل طولانی بودن پروسه‌ی آنلاین Prisma پایین بودن الویت آی‌پی ایران در سرورهای برنامه است. با استفاده از یک اپلیکیشن گذر از تحریم می‌توانید مدت زمان مورد نیاز برای ویرایش عکس‌ها را از یک الی دو دقیقه به تنها چند ثانیه کاهش دهید.

دانلود

دریافت از گوگل پلی

دریافت از اپ استور

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام