اصول ست کردن کفش با لباس

هیچ وقت از دیدن تعداد زیاد کفش خانم ها تعجب نکنید و مطمئن باشید که فکر و سلیقه  خاصی در خرید آنها بوده است. عمدتا آقایان دغدغه ذهنی خانم ها برای ست کردن و هماهنگی بین کفش ها و لباس ها را درک نمی کنند، در حالی که آنها از داشتن رنگ ها و مدل های مختلف کفش ها واقعا احساس لذت دارند. اصول اولیه ای در استفاده از کفش ها وجود داره که حتما همه دختران و بانوان باید بدانند تا انتخابی صحیح داشته باشند.

۱- کفش های پاشنه بلند جلو باز

مهمترین نکته در استفاده از کفشهای پاشنه بلند جلوباز این است که به یاد داشته باشید حتما باید با پاهای برهنه و بدون جوراب از آنها استفاده کرد. پوشیدن این کفش ها با لباس های کوتاه یا لباس هایی که تا روی زانو هستند بسیار مناسب است. همچنین همراه شلوار تنگ و تاپ یا تونیک هم میتوانید از این مدل کفش استفاده کنید.

۲- کفش های پاشنه بلند جلو بسته

این کفش ها مدل های متنوعی دارند و با هر سلیقه ای میتوان کفش مناسبی را از بینشان پیدا کرد. مدل های پاشنه بلند جلو بسته از شیک ترین و بهترین انتخابها برای موقعیت های مختلف است.

داشتن یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی برای هر خانومی ضروریست. با سبک های متفاوت لباس مانند شلوار، دامن های کوتاه و بلند، لباس های رسمی و مدل های مختلف پیراهن های مجلسی قابل ست شدن هستند و حتی برای لباس های کوتاه با جوراب یا بدون جوراب هم بسیار مناسبند. در زمستان میتوانید به همراه پالتو و شلوار جین تنگ از این مدل کفش بپوشید.

۳- کفش های پاشنه کوتاه

اگر چه با پوشیدن کفش های پاشنه بلند اندام شما جلوه زیباتری پیدا می‌کند و استایل شما ظریف‌تر و زنانه‌تر به نظر میاد. اما راه رفتن با آنها برای هر کسی ساده نیست. اگر شما از اون دسته افرادی هستید که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند مشکل دارند بهترین گزینه برای شما پاشنه های کوتاه است که به مراتب راحت تر هم هستند. بهترین گزینه استفاده از کفش های پاشنه کوتاه پوشیدن اونها با لباس های اداری است.

۴- چکمه و نیم بوت ها

با دیدن چکمه ها اولین چیزی که به ذهنتان می آید فصل زمستان است. در حالی که شما در طول پاییز هم میتوانید از آنها استفاده کنید. چکمه های بلند یا نیم بوت ها را میتوانید با ژاکت چرمی و شلوار جین، پیراهن های کوتاه، شنل و شلوارهای تنگ ست کنید. با کمی دقت میتوانید انتخاب های زیادی برای پوشیدن چکمه ها داشته باشید.

۵- صندل های تخت بنددار

یکی از گزینه هایی که حتما باید در گنجه ی کفش هر خانومی باشد یکی از انواع مدل های این صندل هاست. با اکثر لباس ها و مدل های مختلف پوشش میتوانید از آنها استفاده کنید. شلوارک های کوتاه جین، دامن های کوتاه یا بلند تابستانی و پیراهن هایی که تا روی زانو هستند از بهترین گزینه های ست کردن با این صندل هاست.

۶- کالج ها

کفش های تخت راحتی هستن که در رنگ ها و مدل های متنوع و از جنس های گوناگونی وجود دارند. بهترین گزینه برای پوشیدن به همراه لباس های اسپرت یا استایل های خیابانی استفاده از کالج هاست که پیاده روی های طولانی مدت را هم برای فرد راحت تر میکنند.

۷- کتانی

کتانی ها از راحت ترین و بی دردسرترین کفش ها به حساب می آیند. کسانی که تجربه پوشیدن طولانی و مداوم کتانی را دارند به مراتب استفاده از سایر کفش ها به خصوص کفش های مجلسی پاشنه دار برایشان خیلی سخت و غیر قابل تحمل است. کاربرد اصلی آنها در ورزش است. انواع کتانی را می توانید به همراه شلوار های کتان و جین یا استرچ های تنگ استفاده کنید.

گردآوری: مجله اینترنتی نت سام