احساس خود را در قالب انیمیشن‌های دیزنی نشان دهید!

فایل‌های گیف (GIF) یا همان تصاویر متحرکی که این روزها در شبکه‌های مجازی حسابی محبوب شده‌اند، اگر در زمان مناسب و در موقعیت مناسب به کار برده شوند، می‌توانند از صد خط توضیح بهتر عمل کنند. به همین دلیل دیزنی به‌تازگی اپلیکیشن Disney GIF را برای طرفداران این کمپانی عرضه کرده است.

انیمیشن‌های دیزنی معمولا اکثر خاطرات خوب ما از دنیای انیمیشن‌ها را تشکیل داده‌اند و آثار خاطره‌انگیز این کمپانی محبوب، در ذهن اکثر نسل‌های اخیر کشور ما و جهان ثبت شده است. پس چه چیزی بهتر از این که در شبکه‌های مجازی و محیط‌های گفتگو نیز از کاراکترهای این انیمیشن‌های زیبا استفاده کنیم و احساسات خود را در قالب تصاویر متحرک انیمیشن‌های دیزنیبیان کنیم؟ این دقیقا همان کاری است که با استفاده از اپلیکیشن Disney GIF می‌توانید انجام دهید.

تصاویر متحرک داخل این نرم افزار در دسته‌بندی‌های مختلف نظیر استیکرهای مربوط به خوشحالی، عصبانیت، هیجان، غم و جشن و شادی مرتب شده‌اند تا دسترسی به استیکر مورد نظر آسان‌تر انجام بگیرد. علاوه بر این دسته‌بندی‌ها، شما می‌توانید خودتان هم در میان استیکرهای متنوع این اپلیکیشن جستجو کنید تا یک تصویر متحرک مناسب را از میان انیمیشن‌های محبوبی نظیر شیر شاه، داستان اسباب بازی‌ها، در جستجوی نمو، علاءالدین، دیو و دلبر و ده‌ها عنوان جذاب دیگر پیدا کنید.

البته اپلیکیشن Disney GIF تنها شامل انیمیشن‌های دیزنی نمی‌شود و آثاری همچون ابرقهرمانان کمیک‌های کمپانی مارول، کاراکترهای انیمیشنی شرکت پیکسار و شخصیت‌های سری افسانه‌ای جنگ ستارگان نیز در آن وجود دارند. البته برای دانلود این استیکرهای زیبا و ارسال آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی و نرم افزارهای مختلف، نیاز است که دیوایس شما به اینترنت متصل باشد.

تمام استیکرهای این نرم افزار را می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌های پیام‌رسان نظیر مسنجر فیسبوک، از طریق پیام اس ام اس و یا از طریق ایمیل برای دوستان و آشنایان خود ارسال کرده و آن‌ها را هم با خود به خاطرات کودکی‌شان ببرید؛ قابلیت ذخیره‌ی تصاویر متحرک داخل اپلیکیشن Disney GIF در گالری اسمارت فون و تبلت نیز وجود دارد.

دریافت از گوگل پلی

دریافت از اپ استور

گردآوری:مجله اینترنتی نت سام