تلفن: 33 96 97 66 (21 98+) - ایمیل: info [at] netsam.ir

درباره ما

معرفی گروه نت سام

[rev_slider about]

معرفی نت سام

فناوری اطلاعات نت سام در سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه خدمات متمایز در عرصه وب و بازاریابی اینترنتی پا به عرصه فعالیت تجاری نهاد و در سال ۱۳۹۱ به طور تخصصی فعالیت خود را در طراحی سایت و خدمات وابسته متمرکز ساخت. هم اکنون با کسب تجربه موفق در عرصه اینترنت و با بهره گیری از فن آوری نوین و همچنین توجه به جدیدترین استانداردهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و سلیقه ایرانی و همکاری جمعی از آموختگان فن آوری اطلاعات قادر گردیده تا کارنامه درخشانی را از خود برجای گذارد و راهکار هایی جامع و متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی نت سام در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام‌گرفته‌است برای این مجموعه تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته‌است. تمرکز نت سام به عنوان یک گروه کاملا تخصصی معطوف به پیاده سازی وب سایت های تجاری، صنعتی، اداری، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می باشد. 

مهارت

WordPress Development 90%

Web Development 85%

UI & UX Design 75%

SEO 80%

معرفی بخشها

در مجموعه نت سام  مراحل مشاوره، نیاز سنجی و عقد توافق اجرای پروژه، در واحد فروش آغاز شده و روند طراحی و تولید وب سایت در بخش تولید و توسعه ادامه می یابد؛ پس از تولید و بارگزاری وب سایت در بستر اینترنت، مشترکین از طریق بخش امور مشتریان  و پشتیبانی فنی می توانند درخواست های خود را پیگیری نمایند.

واحد فروش

مشاوره و بازاریابی

مشاوره و نیاز سنجی و عقد توافق اجرای پروژه های طراحی و بهینه سازی وب سایت در این واحد انجام می شود.

واحد تولید و توسعه

تحلیل، برنامه نویسی و طراحی وب

تحلیل و اجرای پروژه های طراحی، برنامه نویسی و بهینه سازی وب سایت در این واحد انجام می شود.

واحد پشتیبانی فنی

رسیدگی به درخواست های فنی

رسیدگی به درخواست های فنی و یا اعلام مشکلات، در زمینه میزبانی وب و طراحی سایت در این واحد انجام می شود.

برگشت به بالا